
Snyggt från Haléns
Okej, egentligen vill jag inte blogga om hösten nu. Men jag fick höstkatalogen från Haléns idag (fick Ellos katalog igår, och sämre innehåll har jag väl aldrig varit med om! Bara crap!). Och såg den här snygga koftan, lite Ed Hardy-stuk över mönstret på ärmen =)
Och stövlarna har nog funnits där på hemsidan ett tag, men jag är sugen på ett par svarta :P Det är så snyggt med rynkade stövlar!
Marie
2 juli 2009 21:15
Håller med!
Ellos som var så bra förra året, vad har hänt?? Noll inspiration. Varför kan de inte köra lite på rocktemat? näää de kör softetno istället.
http://happykiller.bloggagratis.se

Paula
3 juli 2009 08:43
Hej!
Jag heter Paula och jobbar som webbproducent på Halens.
Superkul att du skriver om våra produkter, det vill vi självklart lyfta fram. När du länkar till våra produkter kan du med hjälp av bloggtjänsten Twingly automatiskt få en länk tillbaka till din blogg. Länken kommer då visas på vår förstasida och även under produkten på Halens webbshop. Genom länkningen kan du få helt nya läsare och få din blogg mer känd.
Det är viktigt att du länkar rätt om det ska fungera:
1. Skriv ett blogginlägg
2. Gå in på den specifika produktsidan på www.halens.se och kopiera adressen. Obs! Använd produktens sida, inte förstasidans adress!
3. Länka till den kopierade adressen från ditt blogginlägg
4. Pinga http://www.twingly.com/ping så att vi vet att du länkat till oss
5. Efter ett tag dyker länken till din blogg upp på Halens.se
Tips! På alla produktsidor finns det en ”Blogga”-knapp. Genom att trycka på “blogga”-knappen får du en färdig länk som dessutom innehåller bilden på produkten.
Har du frågor eller funderingar så tveka inte på att höra av dig till mig på
paula@halens.se
Ha det bra!
Paula
http://www.halens.se