Kolla vilken söt Trocadero jag köpte idag! Dom var i ett sånt där litet 6-pack lixom. Hur gulliga som helst!
Föresten, ni i södra sverige, finns Trocadero hos er nuförtiden?
VASA Bryggeri (där Trocadero görs) är ju norrländskt, så är därför osäker på om ni neröver har den läsken.
Om inte så har ni missat något! Den är jättegod!
Emma
9 april 2011 21:49
Gud vad söta, trocca är ju lätt godaste drickan :-)
Tänkte höra lite om eran resa till Dubai, vars bokade ni och vad gick resan på tur och retur för 2 personer? Jag och sambon är lite sugna på att åka iväg.
jempa
9 april 2011 21:53
Vad skoj att ni är sugna på Dubai! Som du kanske har sett i min Kategori Dubai så skulle ni aldrig bli besvikna! :) Vi bokade våran resa på Ticket, o åkte med Fritidsresor. Resan gick på 17300 kr för två pers, o då bodde vi på ett hotell hyffsat centralt. Det finns billigare alternativ men då bor man längre ifrån själva city.
Hoppas ni hittar eran resa!
fia
9 april 2011 23:06
nepp den finns inte där nere i sverige <=(
http://fia
victoria
10 april 2011 00:30
Jorå, finns i Karlstad och Örebro.
Cina
10 april 2011 09:14
I Skåne finns den faktiskt, fast bara i 33cl och 1,5l flaskor. Däremot finns inte Pommac kvar här. Finns den i Norrland?
jempa
10 april 2011 10:09
Jodå, Pommac har vi kvar här.