Eller, Dear David ;) Jet Set - Copenhagen önskar jag mig i julklapp <3
Jag älskar klockor och skulle vilja ha många, många fler än vad jag har. Tycker det är som ett smycke som man kan byta efter både humör och dagens outfit :)
God Jul på er alla fantastiska bloggläsare! Ja alla fyra! :) ne men har faktiskt lite fler läsare än ap o bara det är ju helt otroligt??
Hur som helst, Jason var inte på foto-humör när jag skulle ta julbilderna, därav flest bilder på Leon :D
S...
Julrean startar tidigare nuförtiden, förr var det väl alltid på juldagen de drog igång?
Jag har iaf redan gjort lite fynd, detta är från Åhlens:
Så en filt och en ljuslykta. 50% rabatt på båda. Har kikat på sån filt förut så det kändes li...
Den 1 december blev han alltså 9 månader. Lilla Leon som börjar bli en stor bebis nu! Tiden går aldrig så fort som när man är föräldraledig! Det e galet faktiskt.
Han har verkligen utvecklats massor den senaste tiden!
Nu vänder han sig från ry...
Senaste inlägget ser ju ut som ba*s! Vette tusan vad Bloggplatsen håller på med?
Får hoppas detta inlägg inte får kapade bilder..
Iallafall så var jag på öppningen av Newbies nya butik idag. Dom hade lovat en ?magisk goodiebag? men den var fakt...
Idag jobbar David kväll så han började inte jobba förrän 12.30 typ. Så på förmiddagen for vi alla ut till Birsta, behövde köpa nya skor till Jason.
Det blev fika på Charm, lite lek för Jason i deras lilla lekdel, och så hittade jag ett par gröna...
Jenny heter jag, men kallas för Jempa. Bor tillsammans med min man och våran son i Sundsvall.
Förutom min familj så älskar jag inredning, mode och att resa! Att blogga är också kul och jag har haft den här bloggen sen 2006(!) :)
Lämna gärna en komment